Prof. Dr. Hasan Tahsin Teziç

Prof. Dr. Hasan Tahsin Teziç

Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bulunduğu Hastane: Özel Ankara Güven Hastanesi

Görüş:  4 Yorum

65 Oylama

 

Önemli: Özel Sağlık Sigortası yaptırın Prof. Dr. Hasan Tahsin Teziç hocamıza muayene olduğumuzda testler dahil toplam faturanın %80 'ini biz ödeyelim!

Mezun olunan okullar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi – 1976
Endokrinoloji, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi – 1993

İlgi Alanları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Tiroid Hastalıkları, Kalsiyum Metabolizması, Diabetis Mellitus

Videolar

D Vitamini eksikliği nedir?

İyot Eksikliği nedir? 

Kız ve erkek çocuklarında erken ergenlik nedir?

4 cevaplar
 1. Mehmet B.
  Mehmet B. says:

  4 aylık bebeğim var ve arkadaşımın tavsiyesi ile Hasan Tahsin hocama gidiyorum ve çok memnunum. Ama doktor muayenlerin ücretleri yüksek olduğunda hocamı değiştirmek zorunda kalacaktım. Çocuk Sigortası sayesinde Hasan hoca için hiç fark ödemiyorum ve testlerin hepsinide ücretsiz yaptırıyorum. Başta Hasan hocama ve sonra Güven Hastanesiyle güzel bir anlaşma yaptığı için cocuk sigorta yöneticilerine teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Eda T.
  Eda T. says:

  Gerçekten tecrübeli bir doktor. Çankaya çevresinde yaşayanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Güven hastanesi evime yakın olması bakımından tercih etmiştik ilk başlarda. Hasan hocayı tanıyınca iyi ki tercih ettiğimizi söyleyebilirim. Çocuğunuzu güvenle emanet edebilirsiniz.iyi günler

  Cevapla
 3. Ayşe D.
  Ayşe D. says:

  Oglumuz basit bir bronsit gecirirken zature teshisi koymustur kendisine. Hastanede 7 ila 10gun yatmasi gerektigini soyleyip, gereksiz yere cok guclu antibiyotikler uygulatmistir. Oglumun doktoru 10 saniyede akciger filmini gorup yanlis tani yanlis uygulama demistir. Emin olmak icin filmi baska doktor tanidiklarimiza da yolladik : basit bronsit.

  Cevapla
 4. Ayfer G.
  Ayfer G. says:

  Merhabalar. Çocuğum 3 yaşında bademcik ve geniz eti var. 2 doktora gittim biri acil ameliyat dedi diğeri 5 yaşını bekleyelim dedi kararsız kaldım. Çocuğumda özellikle geceleri hırıltılar var.ne yapmamı önerirsiniz.bu konuyla hangi çocuk Dr.’unuza gelebilirim.Teşekkür ederim.İyi günler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir