Arte Hastanesi

Arte Hastanesi

arte hastanesiArte Hastanesinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  Geçerlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak,  Arte Hastanesindeki doktorlara gittiğinizde belirtilen teminatlar dahilinde fark vermeden çocuğunuzun doktor muayenelerini, testlerini, görüntüleme hizmetleri, ileri tanı yöntemleri gibi sağlık giderlerinizi karşılamaktayız.

1 Oylama

MİSYONUMUZ
Biz, çağdaşlık ışığında, etik ve bilimsel değerlere bağlı, hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş bir kurum olarak, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini, yüksek teknoloji ile donatılmış altyapımızda, seçkin kadromuzla, güler yüzle ve kaliteli şekilde sunmak için buradayız.

VİZYONUMUZ
Ufukta genişlik hedefte büyüklük ilkesiyle, en iyi uygulamalar ile sunulan sağlık hizmetini, sürekli eğitim ışığında oluşturduğumuz “ARTE Ekolü” ile destekleyerek ülkemize hizmet etmek, önce Türkiye’de daha sonra da uluslararası düzeyde referans gösterilen bir sağlık kurumu olmak vizyonu ile yolumuza devam ediyoruz.

ARTE, bulunduğu iş alanlarında insan odaklılığı temel ilke edinmiş bir kuruluştur. Kullanıcı odaklı mimari ve yapı çözümleri, öğrenci odaklı eğitim hizmetleri, hasta odaklı sağlık hizmetleri ve yaratıcılık odaklı sanatsal faaliyetler hep ARTE markasının üzerine inşa edildiği değerler olmuştur.

Bu anlayışla mevcut tıp merkezini Özel Arte Cerrahi Hastanesi’ne dönüştüren kuruluşumuz, hastalarına butik bir yapı içinde dünya standartlarında sağlık hizmeti sunacaktır. Yüksek teknolojili tıbbi ekipmanları, alanında tecrübeli ve etik anlayış içinde çalışan doktorları, güvenli ve konforlu medikal alanları ile Ankara’nın en beğenilen sağlık kuruluşlarından biri olarak hizmet verecektir.

Yüksek teknolojili ameliyathaneleri, donanımlı yoğun bakım üniteleri (yeni doğan yoğun dahil) konforlu hasta odaları ile doğum, cerrahi ve dahili branşlarda hizmet verecek Özel Arte Cerrahi Hastanesi’nden SGK başta olmak üzere geniş bir anlaşmalı kurum ağı faydalanabilecektir.

Sağlıklı günler dileğimizle,

Çocuk Doktorları

      Uzm. Dr. Selim Nuri Üstündağ

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

       Bulunduğu Hastane: Arte Hastanesi

Hastane İletisim Bilgileri

Adres: 1920. Cadde No:61 06810 Çayyolu / Ankara

Tel: 0 312 236 1 001

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir