Çayyolu Güven Tıp Merkezi

Çayyolu Güven Tıp Merkezi

Çayyolu Güven Tıp MerkeziÇayyolu Güven Tıp Merkezi ‘nde Özel Sağlık Sigortası Geçerlidir.

Seçeceğiniz özel sağlık  sigorta planları dahilinde, Güven Sağlık Kampüsündeki doktor muayeneleri, testleri, görüntüleme hizmetleri, ileri tanı yöntemleri gibi sağlık giderlerinizden çıkan toplam faturanın %100 veya %80 ini biz karşılamaktayız.

4 Oylama

Tarihçemiz

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.
Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 metrekare alanda, 251 yataklı, 12 ameliyathaneli büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz…

Özel sağlık hizmeti sunan bir kurumun 40 yıldan uzun süre, hep büyüyerek ve daha iyiyi hedefleyerek ayakta kalabilmesi ancak hastalarında yarattığı “GÜVEN” duygusu ile mümkün olur. Hasta güvenliğinden, etik değerlerden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, kendi alanında büyük başarılara imza atan Güven Hastanesi gücünü tüm branşlarda hizmet veren yetkin, tam zamanlı hekim kadrosundan, tam bir ekip anlayışıyla hizmet veren diğer sağlık çalışanları ve idari personelinden alır. En önemli görevimiz herhangi bir nedenle hastanemize başvuran her hastaya, her zaman “GÜVENLİ” ellerde olduğunu hissettirmektir.

Çocuk Doktorları

       Uzm. Dr. Erbil Aydemir

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

        Uzm. Dr. Taner Aksoy

        Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

        Uzm. Dr. Nilgün Yıldız

        Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

        Uzm. Dr. Nurdan Tunçözgür

        Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

        Dr. Taha Çelikkanat

        Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

        Bulunduğu Hastane: Ankara Özel Acıbadem Hastanesi

Hastane İletisim Bilgileri

Adres: Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu-Ankara

Tel: 0312 457 25 25 / E-Posta: info@guven.com.tr

2 cevaplar
 1. Hüseyin K.
  Hüseyin K. says:

  Çayyolu Güven Tıp merkezi çocuk bölümü çok iyi çayyoluna yakın olan her anneye ve babaya tavsiye ederim. Saygılar

  Cevapla
 2. Gamze D.
  Gamze D. says:

  Yeni doğan çocuğuma internetten doktor araştırırken bu siteyi gördüm. Müşteri temsilcisi Yeni açılan Güven Tıp merkezini tavsiye etti. Hastaneye giderseniz hizmet ve kaliteleri kendi gözünüz ile görebilirsiniz. Başta çocuk sigortasından tavsiyesinden dolayı sonra Güven Hastanesin böyle bir kampüsü ile hizmet verdiklerinden dolayı teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir