Cem Hasan Razi

Doç. Dr. Cem Hasan Razi

Doç. Dr. Cem Hasan Razi

Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Alerji Uzmanı , Çoçuk İmmünolojisi

Bulunduğu Hastane: Özel Muayenehane

Görüş:  8 Yorum

51 Oy

En Uygun Fiyat Teklifini Al

Dakikalar içerisinde size en uygun sigorta fiyatını almak artık çok kolay. Fiyatınızı hemen almak için tıklayınız!

Önemli: Çocuk Sağlık Sigortası yaptırın Doç. Dr. Cem Hasan Razi muayenehanesindeki fatura tutarlarının %100 ‘ünü yani tamamını biz ödeyelim!

Doç. Dr. Cem Hasan Razi

İletişim
İletişim

Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İş Merkezi B Blok 5. Kat No:123/162 PK: 06680 Çankaya / Ankara

Tel: 0312 427 0 666 (pbx) – Gsm: 0533 371 90 26 – Fax: 03124275887

Muayenehane


Hakkında

Cem Hasan Razi, 23.02.1968 tarihinde Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da yaptı. 1986 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve 1992 yılında Tıp Doktoru olarak mezun oldu. Dört yıl Pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1996 yılında Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesini kazandı ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

Doç. Dr. Cem Hasan Razi, Üç yıl Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştıktan sonra, 2003 Yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji ve Astım Bilim Dalında Yan Dal ihtisasına başladı. 2006 yılında Çocuk Allerji Uzmanı oldu ve 28.01.2007 tarihinde Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaya başladı. 2013 yılında Doçent Doktor ünvanını aldı.

Çocuk Allerji Uzmanı olarak 7 yıl çalıştıktan sonra devlet memurluğundan istifa etti. Şu anda yarım gün Ankara Acıbadem Hastanesinde, yarım gün de özel muayenehanesinde çalışmaktadır.

Ayşe Burçin Razi ile evli olup, İpek adında 17 yaşında bir kızı vardır.

Video

360 TV Alerji Konuşması

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

 

Haberler
8 Yorumlar
 1. Erkan S.
  Erkan S. says:

  İşinde gercekten başarılı bir doktorsunuz Cem Bey çok memnun kaldım Sigorta Birimi ilede anlastıgınız fiyatın dısında bir ücret ödemiyorsunuz herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Merve B.
  Merve B. says:

  Çocuk Doktorumuz Cem Hasan Razi Kadın Doğum doktorum Şenol Kalyoncu aynı muayeneyi kullandıkları için oradan tanıştım. İnanın her iki doktorda kendi branşlarından çok iyidir. Doğum sürecimi takip eden doktorum ve bebeğimin doğumundan sonra takibi yapan doktorun aynı yerde olması her açıdan faydalı oluyor.

  Cevapla
 3. Mustafa T.
  Mustafa T. says:

  Özel muayenehanesi çok temiz. ayrıca hocam da çok ilgili. sağolsun her gittiğimizde yere göğe sığdıramıyor bizi. İşte bize de böyle doktor lazım bir ticarethaneden çok aile sıcaklığıyla karşılıyor bizi.

  Cevapla
 4. Beliz C.
  Beliz C. says:

  Çocuk doktorumuz Cem hasan razi çocuk sağlık sigortası sayesinde tanıştım ve hiç ücret ödemeden gidiyorum çok ilgili ve alakalı doktorum

  Cevapla
 5. Cem A.
  Cem A. says:

  hocam çok eski bir hastanızın annesiyim sizi yerde ararken gökde buldum allah sizden razı olsun sizin sayenizde kızım astım denen illetten kurtuldu keçiören egitim araştırma hastanesi siziçok aradık şimdide torunumda süt allerjisinden şüpeleniyorlar ne yapmamız gerekiyor şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 6. Ayse O.
  Ayse O. says:

  Dokuz aylık bebegım var antıbıyotık verdım vucudun her yerı gozlerı de kabar kabar oldu ne yapmam gerekıyo

  Cevapla
 7. Burhn B.
  Burhn B. says:

  Mrblar 1.5 yasinda erkek cocugu kulaklarinda ve suratinda alerji ckti 2 gundur ayni simdide ayak topuklari sismis sebebi nedir

  Cevapla
 8. Sude B.
  Sude B. says:

  Cem hocanın üstüne alerji doktoru tanımam çocuğumu kaçtane doktora götürdüysem tedavi yapamadılar . Cem hocaya çok teşekkürederim.

  Cevapla

Yorum Bırak

Çocuk Sağlık Sigortasından faydalanmak isteyenler için yorumların çok önemli. Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için yorumlarını bizimle paylaş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir