Memorial Ankara Hastanesi

memorial hastanesi

Memorial HastanesiMemorial Ankara Hastanesinde  Özel Sağlık Sigortası Geçerlidir.Seçeceğiniz özel sağlık sigorta planları dahilinde, Memorial Hastanesinde doktor muayeneleri, testleri, görüntüleme hizmetleri, ileri tanı yöntemleri gibi sağlık giderlerinizden çıkan toplam faturanın %100 veya %80 ini biz karşılamaktayız.

17 Oylama

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

ürkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi branşlarda referans merkezidir.

Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya hastanesidir.

Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 2 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda…

“Çünkü Sağlığınız Değerli”

Çocuk Doktorları

       Prof. Dr. Nazan Tomaç

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Çocuk Allerjisi Uzmanı)

       Bulunduğu Hastane: Memorial Ankara Hastanesi

       Uzm. Dr. Memnune Aladağ

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

       Bulunduğu Hastane: Memorial Hastanesi

       Uzm. Dr. Sami Akbuğa

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

       Bulunduğu Hastane: Memorial Hastanesi

       Uzm. Dr. İncilay Üstündağ

       Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

       Bulunduğu Hastane: Memorial Ankara Hastanesi

       Doç. Dr. İbrahim Ötgün

       Branş: Çocuk Cerrahisi Uzmanı

       Bulunduğu Hastane: Memorial Ankara Hastanesi

       Prof. Dr. Y.K.Yavuz GÜRER

       Branş: Çocuk Nöroloji Uzmanı

       Bulunduğu Hastane: Memorial Ankara Hastanesi

       Prof. Dr. İdil Yenicesu

       Branş: Çocuk Hematoloji , Çocuk Kemik İliği Nakli Ünitesi

       Bulunduğu Hastane: Memorial Ankara Hastanesi

Hastane İletisim Bilgileri

Adres: Balgat Mah, Mevlana Bulv, 1422.Sk No:4, 06520 Çankaya / Ankara

Tel: 0312 292 92 92

4 cevaplar
 1. Ömer A.
  Ömer A. says:

  Çocuk sigortası gerçekten çok iyi bir hizmet. Sigorta yaptırmadan önce bir hata yaparak çocuğumu Memorial Hastanesinde 3 gün yatırdım. İnanın 1 maaşımı hastaneye bırakmak zorunda kaldık. Şimdi çocuk sağlık sigortası sayesinde hastaneye 1 TL vermeden muayenemi olup çıkıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Suat B.
  Suat B. says:

  Memorial Hastanesini Çocuk Sağlık sigortasından tavsiye ettiler. İnanın şu ana kadar hizmet ve doktorların ilgisinden çok memnun olduğum gibi Memorial hastanesine hiçbir ücrette ödemedim. Bu durumda bana sadece teşekkürler demek düşüyor. TEŞEKKÜRLER

  Cevapla
 3. Halis M.
  Halis M. says:

  Memorial Hastanesi Başkent Ankara’ya yakışan bir hastane açtı. Kendi dalında başarılı çocuk doktorları bulundurduklarından ve çocuk acil bölümü olduğu için gönül rahatlığı ile çocuğunuz götürebilirsiniz.

  Cevapla
 4. Başak K.
  Başak K. says:

  Çocuğuma sağlık sigortası yaptırmadan önce ödediğim yüklü miktardan dolayı Çocuk Sağlık Sigortasının önemini çok iyi bir şekilde anladım ve hemen yaptırdım. Memorial hastanesinin güzel hizmeti ve doktorlarının ilgisi sayesinde hem içim rahat hemde hastaneye ayrıca olarak bir tutar ödemeden muayene olup çıkıyorum. Teşekkürler 🙂

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir