Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortasının en önemli özelliği; istediğiniz özel hastanede veya özel doktor muayenehanesinde tedavi olabilmenizdir.

Ayakta Tedavi hizmetlerinde (Doktor Muayeneleri, Testler, Görüntüleme Hizmetleri ve İlaçlar vb.) toplam tutarın %80 ‘i tarafımızdan ödenmektedir. Ancak Çocuk Sağlık Sigortalarında geçerli bazı özel muayenehanelerde ise faturalarınızın tamamını karşılamaktayız. (Detaylı bilgi için “Anlaşmalı Kurumlar” sayfasını inceleyebilirsiniz.) Yatarak tedavilerde ise (Ameliyatlar ve Operasyonlar vb.) faturalarınızın tamamı yani %100’ü karşılanmaktadır.

Özel Sağlık Sigortalarında Yatarak tedaviler tek başını alınabilinir ancak Ayakta Tedavilerde ürünler Yatarak Tedavi hizmetleriyle beraber alınmak zorundadır.

Çocuk Sağlık Sigortası poliçelerinin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise, Anne veya Baba’ya sadece yatarak tedavi verilerek çocuğunuz için isteğiniz ürünü alabilirsiniz. (Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.)

Özel Sağlık Sigortası devlet destekli ürünler olduğunda toplam poliçe tutarlarından en az %15 vergi iadesi bulunmaktadır.

NOT

Özel Sağlık Sigortalarında geçmişten gelen hastalıklar ve genetik rahatsızlıklar ödenmez.
Daha detaylı bilgi için 0312 473 5090 numaradan bize ulaşabilirsiniz.