Prof. Dr. Vedat Köseoğlu

Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bulunduğu Hastane: Özel Muayenehane

Görüş:  21 Yorum

226 Oy

En Uygun Fiyat Teklifini Al

Dakikalar içerisinde size en uygun sigorta fiyatını almak artık çok kolay. Fiyatınızı hemen almak için tıklayınız!

Önemli: Özel Sağlık Sigortası yaptırın Prof. Dr. Vedat Köseoğlu muayenehanesindeki fatura tutarlarının %100 ‘ünü yani tamamını biz ödeyelim!

doctor5

Önemli Not :
– Sağlık Poliçeleri olan bireylerin bünyemizdeki anlaşmalı şirketler üzerinden bu imkanlardan faydalanabilirler. Çocuk Sağlık Sigortası olarak Vedat Köseoğlu özel muayenesiyle bireysel bir anlaşmamız bulunmamaktadır.
– Vedat Köseoğlu ‘ nun Mapfre ve Axa sigortaları ile anlaşması vardır.

İletişim

Adres

1940. Sokak Beta Villaları No: 40, Ümitköy, 06800 Ankara

Tel: 0312 419 9578

Özgeçmiş

Özgeçmiş

26 Eylül 1960’ta Yusufeli-Artvin’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum ve Bursa’da ( Yıldırım Bayazıt Lisesi -Bursa) bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1976 yılında başladığı tıp eğitimini 1983 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesinde tamamladı.

 

Gülhane Askeri Tıp Akademisindeki stajyerlik dönemini 3.’lükle bitirdikten sonra 1984 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesi Revir Baştabipliğine atandı. Gülhane Askeri Tıp Akademisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 1986-1990 yılları arasında uzmanlık eğitimi aldı ve bu eğitimi takiben 1990 yılında Malatya Askeri Hastanesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak atandı.

Bu görevi sırasında KKK Lisan Okulu İleri Düzey İngilizce kursunu tamamladı. 1993 yılında yardımcı doçent ünvanı ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında görev aldı. 1995 yılında yan dal uzmanlık sınavı sonrasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Onkoloji Bilim Dalında Çocuk Onkolojisi yan dal uzmanlık eğitimi aldı.

Aralık 1997 tarihinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalındaki yardımcı doçentlik görevine döndü. Ağustos 1998 tarihinde Çocuk Onkolojisi Bilim Dalı yardımcı doçentlik görevine atandı. Kasım 1998 tarihinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Doçenti ünvanını aldı.

30 Kasım 1998- 30 Kasım 1999 tarihleri arasında The University of Texas MD Anderson Cancer Center , Houston, Tx, USA’da Çocuklarda Kemik iliği Transplantasyonu, Lösemilerde yeni tedavi modaliteleri ve “Cord Blood Transplantation” konularında çalıştı.

Eylül 1999 tarihinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi Çocuk Onkolojisi Bilim Dalı Doçentlik kadrosuna atandı. 25 Ocak 2000 tarihinde Bilim Dalı Başkanı olarak görevlendirildi.

30 Eylül 2004 tarihinde Profesör kadrosuna atandı.

Mayıs 2004 tarihinde Ürgüp’te düzenlenen TPOG Ulusal Kanser Kongresinde Kongre başkanlığı yaptı.TPOG yönetim kurulu üyesi seçildi. Halen TPOG yeterlilik kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır.

 

Video

 

Önce Çocuk 441.Bölüm | Sağlam Çocuk Takibi – TRT DİYANET

Önce Çocuk 441.Bölüm – TRT DİYANET
Konu:Sağlam Çocuk Takibi
Sunucu: Doç Dr. Ahmet Demir
Konuklar:PROF. DR. Vedat Köseoğlu

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.
Haberler
21 Yorumlar
 1. Mehmet Ç.
  Mehmet Ç. says:

  Merhaba 3 aylık çocuğum var ve iyi bir çocuk doktoru arıyorum doktor Vedat KÖSEOĞLU’nun ismini çok duyuyorum Vedat hocaya giden arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Bu arada doktor muayene fiyatını bilen var mı?

  Cevapla
  • Ahmet A.
   Ahmet A. says:

   Ankarada vedat hocayı bir numara bence. Gece 1 de çocuğumla ilgili bir sorun olursa telefonunu aradığımda telefonunu tek açan doktordur. Tabi ki bu kadar iyi olan doktorun ücreti de biraz pahalı olur. Ben en son ücret ödediğim de doktor muayene fiyatı 300 TL di. Herhalde fiyatı yükselmiştir. Peki doktorumu değiştirdim mi. Tabiki hayır ama cocuksagliksigortasi.com daki ilgili arkadaşlarla görüştüm ve Vedat Köseoğlu ile özel anlaşma yapmışlar. Ben Vedat beye gidince özel sağlık sigortası yaptırdığım için cebimden 1 tl bile çıkmadan muayenemi olup gidiyorum. Herkese tavsiye derim 🙂

   Cevapla
  • Selin Y.
   Selin Y. says:

   Prof. Dr. Vedat Köseoğlu’na 4 yıldır gidiyoruz. Tek kelimeyle muhteşem bir kişi ve muhteşem bir doktor.Gözüm kapalı tavsiye ederim.

   Cevapla
 2. Hüseyin B.
  Hüseyin B. says:

  Kızımın rahatsızlığı nedeniyle tanıştım bir yıl boyunca izmide bir doktoru önerdiklerinden gidip geldim çare olmadı Allah razı olsun Vedat hocaya ilk gidişimde doğru teşhis ve doğru tedaviyle ve tabiki allahın izniyle kızım düzeldi. Allah razı olsun iyiki varsınız hocam

  Cevapla
 3. Nevra A.
  Nevra A. says:

  Vedat hocayı tek geçerim. Ankaradaki en iyi çocuk doktoru olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten işinde çok profesyonel ve çocuklarımın ikisiylede çok ilgili. Ücretleri konusunda ise çocuk sigortası yardımıma koşuyor.Taksit yaptırarak muayene ücretlerini ödeyebiliyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla
 4. Ümmügülsüm T.
  Ümmügülsüm T. says:

  Gerçekten çocuk psikolojisinden çok iyi anlıyor. Doktora gitmemek için günlerce ağlayan çocugumu nasıl ikna ettiyse şimdi çocugum koşa koşa gidiyor doktora. geçenlerde vedat amcama gidelim diye tutturdu hasta olmadığı halde. ayrıca metecanımın sağlığını vedat hocaya borçluyum. çocuk sigortası sağolsun benim vedat hocayı tanımamı sağladı. sizin de umarım çocuk doktorunuz olur. çok memnunum.

  Cevapla
 5. Emel Ç.
  Emel Ç. says:

  Vedat köseoğlu ankarada çok bilinen iyi bir çocuk doktorudur. kendisiyle çocuk sigortası sayesinde tanıştım. arkadaşlarım sürekli vedat hocadan bahsediyorlardı ama tanışmak yeni kısmet oldu. Kendisi işinin ehli bir doktor ve gerçekten ünvanının hakkını veriyor. Çocuk doktorunuz Vedat köseoğlu olursa siz de anlarsınız demek istediklerimi. Tavsiye ederim.

  Cevapla
  • Kader T.
   Kader T. says:

   Emel hanım, vedat beye ne kadar ücret ödüyorsunuz? bende kendisinin namını çok duydum ancak kafama takılan çokça soru var. vedat bey ücret konusunda çok pahalı diyorlar.

   Cevapla
   • Emel Ç.
    Emel Ç. says:

    kader hanım ben de önceden sigorta yaptırmadan gidiyordum vedat hocaya. sonrasında çocuk sigortası yaptırdım. şimdi afedersiniz ama ayda bir kaç sigara parasına çocuğumu muayene ettiriyorum. hemde ankaranın en iyi çocuk doktoruna gidiyorum. vedat köseoğlu ankarada en iyi doktordur gerçekten. iyi düşünün derim ben. çocuklarımız sürekli sakatlık geçirebiliyorlar yada sürekli hasta olabiliyorlar. bende böyle bir seçenek olduğunu duydum ve çocuk sigortası yaptırarak büyük bir dertten kurtulmuş oldum.

    Cevapla
 6. Çağrı Ö.
  Çağrı Ö. says:

  Kendisiyle tesadüf eseri tanıştık. Aynı mahallede oturuyor olmamızın büyük etkisi vardır bunda. Gerçekten işinin ehli alanında profesyonelleşmiş bir çocuk doktoru kendisi. Çocuklarımı Vedat beye gözüm kapalı emanet edebiliyorum bu nedenle. Çayyolunda bulabileceğiniz en geniş ve çocuklar için tasarlanmış en güzel muayenehaneye sahip kendisi. Vedat Köseoğlu hocamızı çocuk doktoru olarak kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla
 7. Taner K.
  Taner K. says:

  Herşey çok güzel ama keşke bu kadar pahalı olmasa, derken çocuk sigortasıyla işimizi çözdük. geçen yıl vedat hocaya muayene olmak için 3 kat daha fazla ödemişiz. bu yıl baya kolaylık sağladı bizim için. 9 taksite de böldürdüm çok çok ucuza geldi. benim ufaklık her ay 1 kez muhakkak doktorun kapısını çalıyordu:)

  Cevapla
 8. Burçak Y.
  Burçak Y. says:

  Çocuk doktorunuz Vedat hocaysa gözünüz arkada kalmasın arkadaşlar:) Şuan amerika gezisinde sanırım geldiğinde tekrar çocuğumun rutin kontrolleri için yanına gideceğim

  Cevapla
 9. Zeynep Nilgün G.
  Zeynep Nilgün G. says:

  Vedat Bey!’ i iş yerimde bir arkadaşımdan duymuştum..İnsanlığının ve doktorluğunun bu kadar güzel anlatılması beni çok etkilemişti…Çünkü “güven ” ve “insanlık” taşınan en büyük özelliktir…
  Torunum olduğunda çocuklarım bene sordu ve hiç düşünmeden Vedat Bey! in adını söyledim..Onlarda bu önerime değer verip gittiler..Şimdi üç torunum var ve çocuklarım büyük bir güvenle Vedat Bey e gidiyorlar…Tanıdığım en iyi doktor ve en iyi insan…Sevgisi , güler yüzü, teşhis ve tedavisi ile ayrıca hayır diyemediğimiz çikolataları ile çok saygın ve iyi bir doktor…:)
  Teşekkürler.

  Cevapla
 10. Murat S.
  Murat S. says:

  Gideceği doktoru titizlikle seçmeye çalışan biri olarak hakkında yapılan güzel yorumları dikkate alarak Cem Beyi tercih ettik. İyi ki de kendisi ile tanışmışız. Cem bey daha muayene esnasında iki yaşsındaki çocuğumla inanılmaz bir iletişim kurdu doktordan korkan oğlumu hiç ağlatmadan konuşarak ağzını açmaya kulağına bakmaya ikna etti.
  hocama teşekkür ediyorum ilgi ve alakası için herkese tavsiye ediyorum

  Cevapla
  • Çocuk Sağlık Sigortası
   Çocuk Sağlık Sigortası says:

   Çocuk Sağlık Sigortası yaptırdığınız zaman Vedat KÖSEOĞLU muayenehane ücretinin %100’ünü karşılamaktayız.

   Cevapla
   • mustafa gün
    mustafa gün says:

    peki aile boyu tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdıysak da karşılanıyor mu %100 muayene ücreti?

    Cevapla
    • Çocuk Sağlık Sigortası
     Çocuk Sağlık Sigortası says:

     Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları SGK tabanından onay verdikleri için gittiğiniz doktorlar SGK ya bağlı olması gerekmektedir. Bu sebepten Vedat KÖSEOĞLU’nun özel muayenehanesine gitmek isterseniz özel sağlık sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Özel sağlık sigortasında seçtiğiniz planlara göre Vedat KÖSEOĞLU’ nun muayene ücretlerini %100 karşılayacaktır.

     Cevapla

Yorum Bırak

Çocuk Sağlık Sigortasından faydalanmak isteyenler için yorumların çok önemli. Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için yorumlarını bizimle paylaş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir