Uz. Dr. Hakkı Akman

Uz. Dr. Hakkı Akman

Branş: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bulunduğu Hastane: Özel Ankara Güven Hastanesi

Görüş:  4 Yorum

57 Oylama

 

Önemli: Özel Sağlık Sigortası yaptırın Uz. Dr. Hakkı Akman hocamıza muayene olduğumuzda testler dahil toplam faturanın %80 'ini biz ödeyelim!

Deneyimleri

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D. – 2005

İlgi Alanları

İnfatil Kolik

Diller

İngilizce

Videolar

Aşılar ve Aşı Takvimi

4 cevaplar
 1. Rüya T.
  Rüya T. says:

  Bir arkadaşım tavsiyesi ile bebeğimin doğumundan hemen sonra çocuk sağlık sigortasını yaptırdım. Güven Hastanesinde Hakkı hocaya gidiyorum. Rutin muayenelerime, kalça ultrasonu, işitme testine, göz muayenesine ve coçuğum için istenen testlere hiç ücret ödemedan çıkıyoruz. Hakkı hocadan çok memnunum herkese tavsiye ederim. Teşekkürler

  Cevapla
 2. Cengiz G.
  Cengiz G. says:

  Merhabalar Hakkı Akman hocami internette arastırarak gittim Okadar hastanelere doktorlara gittim Hakkı hocam gibi ilgilenen olmadı Cok güzel muayene etti bebegimi ve yol gösterdi elinden gelen cabayı gösterdi. Herşey için sağolun Hakkı hocam

  Cevapla
 3. Rukiye D.
  Rukiye D. says:

  Hakkı Akman enerjisi, güleryüzü, tecrübesiyle gerçekten işini çok iyi yapan bir doktor.Hastalarına yaklaşımı ve iletişimi o kadar iyi ki size güven veriyor. cocuk sigortasınıda herkese tavsiye ederim. Oğlumun doktor muayenesi ve testleri hiç ücret ödemiyorum. Bu konuda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

  Cevapla
 4. Gözde U.
  Gözde U. says:

  Oğlum 31 aylık ve baştan beri doktorumuz Hakkı Hoca. Özel durumlarda bile telefonla,mesajla bizi hiç yanıtsız bırakmadı. İlgisi enerjisi ile hep güzel ayrıldık.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir